KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7143063
nr 714 3063
Blandteknik
Sign, Badstrand, 24x30
Kondition: fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2011
kl 18:38:56
8/9 19:00:39
100 kr
12/9 18:33:30
Signe Persson-Melin (f. 1925)